WIE IS WIE

Voorzitter Raad Van Bestuur
Dhr. Tanghe Luc

Gedelegeerd bestuurder
Zr. Van Labeke Rita
0472/41 00 29
rita.van.labeke@sitemariahuis.be

Directie

Algemeen directeur
Zr. Van Labeke Rita
0472/41 00 29
rita.van.labeke@sitemariahuis.be

Adjunct directeur
Mevr. Van Labeke Marleen
09/389 20 02
marleen.van.labeke@sitemariahuis.be

Stafmedewerkers, coördinatoren en referentiepersonen

Stafmedewerker Zorg
Mevr. Van der Heggen Caroline
09/389 20 03
caroline.van.der.heggen@sitemariahuis.be

Stafmedewerker Extramurale Zorg/
Kwaliteitscoördinator/Woonassistent
Mevr. Van Hoecke Katy
09/389 20 05
katy.van.hoecke@sitemariahuis.be

Stafmedewerker Lonen/Management
Mevr. Vandermoere Inge
09/389 20 32
inge.vandermoere@sitemariahuis.be

Stafmedewerker Boekhouding
Mevr. Labijn Ann
09/389 20 33 – 0471 70 09 96
ann.labijn@sitemariahuis.be

Management assistent/Zorgambassadeur
Mevr. Heyse Anneleen
09/389 20 10
anneleen.heyse@sitemariahuis.be

Sociale dienst
Mevr. Stevens Katty
09/389 20 12
socialedienst@sitemariahuis.be

Referent pastorale zorg
Mevr. Goubert Lucia
09/389 20 15
lucia.goubert@sitemariahuis.be

Referent dementie
Mevr. Schollaert Aline
09/389 20 13
aline.schollaert@sitemariahuis.be

Referent palliatieve zorg
Mevr. Vanbruwaene Lidia
09/389 20 14
lidia.vanbruwaene@sitemariahuis.be

Referent logopedie
Mevr. Mariska De Kimpe
09/389 20 34
logo@sitemariahuis.be

Preventieadviseur/Technische dienst
Dhr. Demoor Alain
09/389 20 50
alain.demoor@sitemariahuis.be

CRA
Dhr. Lauwerier Dirk
09/384 48 70
dirk@lauwerier.be

Teamverantwoordelijken

Administratie/Vertrouwenspersoon
Mevr. Vandenhove Anne
09/389 20 25
anne.vandenhove@sitemariahuis.be

Keuken
Mevr. Van Hoecke Ilse
09/389 20 24
ilse.van.hoecke@sitemariahuis.be

Teamverantwoordelijke Nacht
Mevr. De Venter Lutgarde
09/389 20 40
lutgarde.deventer@sitemariahuis.be

Esmeralda
Mevr. Heirman Mieke
09/389 20 20
mieke.heirman@sitemariahuis.be

Belem Dek A
Mevr. Nemegeer Kathleen
09/389 20 22 
kathleen.nemegeer@sitemariahuis.be

Belem Dek B
Mevr. Qnioun Saida
09/389 20 21
teamverantwoordelijke.belemdekb
@sitemariahuis.be

Sagres
Mevr. Debeurme Ellen
09/389 20 20
ellen.debeurme@sitemariahuis.be

De Tjalk/De Boei
Mevr. Vuye Lotte
09/389 20 23
lotte.vuye@sitemariahuis.be

Reacties zijn gesloten.