WIE IS WIE

Voorzitter Raad Van Bestuur
Dhr. Maurits Lievens

Gedelegeerd bestuurder
Dhr. Tanghe Luc
0475/44 88 03
luc.tanghe@sitemariahuis.be

Directie

Algemeen directeur
Zr. Van Labeke Rita
0472/41 00 29
rita.van.labeke@sitemariahuis.be

Adjunct directeur
Mevr. Van Labeke Marleen
09/389 20 02
marleen.van.labeke@sitemariahuis.be

Stafmedewerkers, coördinatoren en referentiepersonen

Stafmedewerker Zorg
Mevr. Van der Heggen Caroline
09/389 20 03
caroline.van.der.heggen@sitemariahuis.be

Stafmedewerker Extramurale Zorg / Kwaliteitscoördinator
Mevr. Van Hoecke Katy
09/389 20 05
katy.van.hoecke@sitemariahuis.be


Adviseur Boekhouding
Mevr. Labijn Ann
09/389 20 33
ann.labijn@sitemariahuis.be

Management assistent
Mevr. Heyse Anneleen
09/389 20 10
anneleen.heyse@sitemariahuis.be

Sociale dienst
Mevr. Vanlerberghe Lies
09/389 20 12
lies.vanlerberghe@sitemariahuis.be


Referent pastorale zorg
Mevr. Goubert Lucia
09/389 20 15
lucia.goubert@sitemariahuis.be

Referent dementie
Mevr. Janssens Ellen
09/389 20 13
ellen.janssens@sitemariahuis.be

Referent palliatieve zorg
Mevr. Vanbruwaene Lidia
09/389 20 14
lidia.vanbruwaene@sitemariahuis.be

Referent praatcafé dementie Deinze
Mevr. Covent Tamara
09/389 20 20
esmeralda@sitemariahuis.be

Zorgambassadeur
Dhr. Vermaercke Patrick
09/389 20 30
patrick.vermaercke@sitemariahuis.be

Preventieadviseur/Technische dienst
Dhr. Demoor Alain
09/389 20 50
alain.demoor@sitemariahuis.be

CRA
Dhr. Lauwerier Dirk
09/384 48 70
dirk@lauwerier.be

 

Teamverantwoordelijken

Administratie/Vertrouwenspersoon
Mevr. Vandenhove Anne
09/389 20 25
anne.vandenhove@sitemariahuis.be

Keuken
Mevr. Van Hoecke Ilse
09/389 20 24
ilse.van.hoecke@sitemariahuis.be

Esmeralda
Mevr. Vanhaute Nadine
09/389 20 20
nadine.vanhaute@sitemariahuis.be


Belem
Mevr. Nemegeer Kathleen
09/389 20 22
kathleen.nemegeer@sitemariahuis.be

Royal Clipper
Mevr. Dheygere Christine
09/389 20 21
christine.dheygere@sitemariahuis.be

Sagres
Mevr. Debeurme Ellen
09/389 20 23
ellen.debeurme@sitemariahuis.be


Nacht coördinator
Mevr. De Venter Lutgarde
09/389 20 40
lutgarde.deventer@sitemariahuis.be

De Tjalk
Mevr. Heirman Mieke
09/389 20 31 
mieke.heirman@sitemariahuis.be


Comments are closed